Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

Homemarket.cz, s.r.o.

Nábytek Homemarket.cz patří k nejoblíbenějším obchodům prodávajícím nábytek na internetu. Vyberte si z pohodlí domova z více než 4 000 výrobků....

Plzeňská 60/18, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Ing. Václav Chodura, dubový nábytek

Zaměřujeme se na prodej dubového nábytku. Dubový nábytek, ať už nový i repasovaný. Jedná se například o nabídku jako jsou komody, sekretáře, sed...

Hnojník 106, Hnojník

NaRZO s.r.o.

Zabýváme se návrhy a realizací zařízení obchodů.

Slavíkova 6143/18e, Ostrava (Ostrava-Poruba)

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Ostrava)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

30. Dubna 3003, (naproti úřadu práce), Ostrava

VAPKA s.r.o.

Autorizovaný prodejce a servis čistící techniky NILFISK-ALTO, WAP original, CFM, Nilfisk, Prodej strojů, dílů, čistích prostředků a příslušenství, poradenství a servisní služby. vysokotlaký čistič, vysavač, mycí stroje, parní čističe,

Rolnická č. 72, OPAVA

Varionet.CZ

Online prodej - projekční technika, nábytek, kancelářské a školní potřeby. V nabídce naleznete tabule, nástěnky, projekční plátna, interaktivní tabule, projektory, vizualizéry, flipcharty, kancelářský, školní a sedací nábytek, kancelářskou techniku.

Labuť 1110, Bílovec

STANA spol. s r.o.

Řezání, vrtání, frézování, broušení betonu, železobetonu a jiných stavebních materiálů. Frézování asfaltu, drátkobetonu, betonu, epoxidů v obtížně přístupných místech frézou OMF 250.

Hlučínská 1102/69, Ostrava Přívoz

Zdeněk Jurča

Prodej kancelářské, telekomunikační a výpočetní techniky. Nabídka GPS navigací a softwaru.

K Mlýnku 443/11, Píšť

M-GASTRO s.r.o.

Nabídka vybavení pro gastronomické provozy.

Kmochova 341/1, Ostrava - Svinov (Ostrava-Svinov)

100GASTRO

Půjčovna gastro vybavení Ostrava. Máme na pronájem velkokapacitní stany, chlazení k čepování piva z KEG sudů, grily, lednice, mobilní výčepy, stoly, židle, lavice, pivní sety, vybavení pro catering. Provádění sanitace pivního vedení a výčepů

Sokolovská 1315/69, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Bur & Ann. CZ, s.r.o.

Nabídka přezouvání a strojního vyvažování moto, odborné opravy pneu, prodej pneu a pneuservis. Provádíme dopravní značení vodorovné, svislé i přechodné. Prodáváme dopravní značky a příslušenství.

Štramberská 1245/23, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Dopravní značení K+K

Zajistíme výrobu, opravu, údržbu dopravního značení. Montujeme dopravní zrcadla i zpomalovací retardéry. Půjčujeme svislé dopravní značky, provádíme vodorovné značení na vozovkách. Vše dle normy ČSN EN 12899-12 a ČSN 01 8020.

Antošovická 391/100b, Ostrava (Slezská Ostrava)

Nabídka techniky a potřeb pro řezníky.

Progress - Moravia, s.r.o.

PROGRESS-MORAVIA, s.r.o. je členem průmyslové skupiny Progress Industry Group, Polsko – výhradním zástupcem pro Českou republiku. Vedle obchodní činnosti poskytuje technicko-poradenské služby při zavádění, provozu a servisu výrobků.

Slavíkova 1744/22, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Klíče - zámky - trezory Urbanec a spol., s.r.o.

Firma Klíče - zámky - trezory Urbanec a spol., s.r.o. Ostrava Vám nabízí komplexní služby v oblasti mechanických zábranných systémů. Máme dlouh...

Masná 861/7, Ostrava (Moravská Ostrava)

Tomáš Janušík - VÝROBA PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ

Bazény - plastové, sklolaminátové, vykládané bazénovou folií. Plastové nádrže, technické nádrže - žumpy, septiky, ze stěnových prvků, sklolaminátové, odlučovače tuků.

Místecká 330/460, Ostrava (Ostrava-Nová Bělá)

KOMA - Servis, s.r.o.

Firma se zabývá projekcí hydraulických systémů, výrobou hydraulických agregátů, diagnostikou strojů a obchodní činností v oblasti hydrauliky. Prov...

Ruská 514/41, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

SCHWING Stetter Ostrava s.r.o.

Výroba, prodej a servis stavební techniky SCHWING Stetter. Dodáváme autodomíchávače, autočerpadla, staveništní čerpadla, výložníky, kompletní betonárny (horizontální, mobilní, věžové, speciální mísírny), zásobníky kameniva a cementu a kotelny.

Moravská 1215/6, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

KOMODITNÍ SERVIS a.s.

Firma se ubírá směrem distribuce v oblasti householdu a gastro výrobků do velkoobchodních i maloobchodních sítí v ČR i na Slovensku a to těchto svět...

Sokolská třída 244/27, Ostrava (Moravská Ostrava)

Purity control, spol. s r.o.

Prodej a montáž zařízení pro úpravu pitné, bazénové a technologické vody a pro úpravny odpadních vod.

Přemyslovců 792/30, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Elmich Group, s.r.o.

Naše firma ELMICH GROUP uvádí na trh značku Smartcook, která je již známá v různých zemích světa a zároveň je jediným distributorem této značky...

U Hrůbků 1570/123, Ostrava (Ostrava-Nová Ves)

Hasil, a.s.

Vyrábíme hydranty, požární uzávěry ve všech komoditách - dřevo, hliník, ocel. Dodáváme, montujeme a servisujeme požární i nepožární dveře, stěny a okna. Prodáváme hasicí přístroje. Projektujeme, dodáváme, servisujeme a montujeme světlíky a ZOKT.

Gen. Sochora 6176/6a, Ostrava

FINIŠ OSTRAVA, veřejná obchodní společnost

Montujeme a prodáváme klimatizace LG, poradenská činnost, projekce. Prodej a distribuce výdejníků pramenité vody a distribuce pramenité vody do kanceláří, firem a domácností. Prodej a montáže chladicích a mrazicích zařízení, vybavení prodejen, restaurací. Nabízíme lednice, výrobníky ledu, mrazicí pulty a boxy, atd.

Vančurova 560/22, Ostrava (Slezská Ostrava-Muglinov)

AZ VÝTAHY ČR, s.r.o.

Zpracování projektové dokumentace, dodávky, montáže a servis výtahů a plošin i pro imobilní osoby.

Husova 1285/2, Ostrava (Moravská Ostrava)

Pavlínek s.r.o.

Dodáváme řetězové vazáky, řetězy, lanové vazáky, nerez a ocelová lana. Nabízíme textilní popruhy, pásy, smyčky, háky, třmeny, lanové svorky, napínáky, břemenové magnety, vakuové manipulátory, jeřábové háky, upínací pásy a řetězy, lankový systém.

Zengrova 497/42, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

FERIER, s.r.o.

Slavíkova 6143/18e, Ostrava (Ostrava-Poruba)

GRACOS

Autorizované prodejní, servisní a školicí středisko stříkací techniky a kompresorů. Mobilní servis. Zabýváme se zn. GRACO, ABAC, TITAN, LARIUS aj. Prodáváme stroje pro vodorovné dopravní značení. Máme i strukturální pistole nebo sušičky vzduchu.

Antošovická 313/7, Ostrava (Slezská Ostrava-Koblov)

ZVEDACÍ PLOŠINY s.r.o.

Vyrábíme hydraulické zvedací plošiny a stoly nůžkové, řetězové a s přímým pístem. Jako náhrada pro nakládací místa, náhrada nákladních výtahů, do automatických linek a invalidní pro bezbariérový přístup. Umístění do šachet i volně v prostoru.

Vratimovská 624/11, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

Martin Kolena Kompresory

Prodej a servis lamelových, pístových a šroubový kompresorů - MATTEI, SCHNEIDER, ORLÍK, FIAC, ČKD. Opravujeme kompresory JSK 75, PKS 17, JVK 120. Prodáváme kondenzační sušičky vzduchu, filtry vzduchu, pneumatické nářadí, manometry.

Cihelní 810/31, Ostrava (Moravská Ostrava)

EKOSYS

Prodej a servis elektromotorů, projekce a výroba hydraulických zařízení a dodávka náhradních dílů.

Daliborova 432/3, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

VMBal, s.r.o. - e-shop

Katalog produktů pro firmy - Bezpečně na pracovišti. Výroba a prodej nástěnných lékarniček a kufrů při první pomoci včetně náplní pro poskytnut...

Na Svobodě 3152/80, Ostrava (Ostrava-Martinov)

SAR montáže, s.r.o.

Dodáváme techniku pro jeřáby, nap. systém WAMPFLER, ovládače HETRONIC, TER, SPOHN, brzdy GALVI, měniče YASKAWA, signalizace SICK, WERMA a SIRENA. Prodáváme armatury LDM, BELIMO, DANFOSS a SIEMENS, snímače tlaku BD SENSORS, EKOREG, teploměry SENSIT.

Slévárenská 411/12, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

KM Logistic Forklifts, s.r.o.

Vyřešíme logistiku skladového hospodářství. Zabýváme se prodejem, pronájmem a servisem manipulační techniky. Nabízíme komplexní řešení vnitrofiremní manipulace s nákladem.

Startovní 276/1, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

Jan Boháček KZT

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti mechanických zábranných systémů.

Slévárenská 412/10, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Karfo velkoobchod, s.r.o.

Poskytujeme náhradní plnění ZPS. Nabízíme čisticí prostředky - Jar, dezinfekce, sapony, prášky, mýdla, dále papír, zásobníky, kartáče, smetáky, mopy, úklidové vozíky, štětce, koše, kbelíky, sáčky PVC, prostředky do myček, hadry, mycí pasty, krémy.

Šenovská 750/80, Ostrava (Slezská Ostrava)

KOMET - CZRE, s.r.o.

Bezpečnost práce ve výškách a nad volnou hloubkou, prodáváme ochranné pracovní pomůcky (postroje, lana, karabiny, smyčky) pro pracovníky ohrožené pádem, propadnutím nebo sesunutím. Zastupujeme Komet, Miller, Sperian Protection, SŐLL, Rollgliss, Alve.

Lihovarská 1199/10, Ostrava (Ostrava)

Ospol kompresory, s.r.o.

Prodej a servis šroubových a pístových kompresorů. Kompresorové stanice na klíč. Vzduchové rozvody, sušičky tlakového vzduchu, separátory, filtry, tlakové nádoby, měření spotřeby vzduchu. Sbíjecí, bourací, vrtací kladiva PERMON. Elektrocentrály.

Soukenická 21, Ostrava (Ostrava)

Dřevovýroba Unimex

Výroba všech druhů palet a beden. Palety EUR, standart, atypické palety, palety na velkoplošné materiály. Bedny celodřevěné, překližkové nebo z OSB desek, prokládky, klíny, ložidla a paletový přířez.

U Sýpky 512/33, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčice)

Unicon Ostrava, s.r.o.

Zajišťujeme prodej, servis a pronájem (půjčovna) stavební mechanizace. Dodáváme stavební stroje, manipulační techniku. Montáže hydraulických jeřábů na nákladní a užitková vozidla. HMF, PM, CTS - Okřínek, Zepro, Hycon, Atlas, Copco, Honda, Bomag.

Halasova 810/8, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

BV - Technika, a.s.

Prodej a servis zemědělské, lesní a komunální techniky - traktory, kombajny, pluhy, secí stroje, podmítače, řezačky, postřikovače, žací stroje, rozmetadla, shrnovače, obraceče, lisy. Agrobazar- dovoz a prodej zánovní a starší techniky. Náhradní díly.

K Vydralinám 705/2, Ostrava (Ostrava-Polanka nad Odrou)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?