Velkoobchod

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Ostrava)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

30. Dubna 3003, (naproti úřadu práce), Ostrava

Danex - Plast, s.r.o.

Průmyslové topení pro vytápění výrobních, skladových a sportovních hal - plynové infrazářiče a teplovzdušné jednotky. Topení pro rodinné domy - kotly, radiátory. Vybavení koupelen - baterie, umyvadla, vany, sprchové kouty, wc. Instalatérské materiály pro vodu, topení, plyn, odpady a kanalizace - potrubí, ventily, izolace.

Novoveská 535/7, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Czech Pyro & Tarra Fireworks, s.r.o.

Nabízíme pyrotechniku kategorií 4, 3, 2, 1, T2, T1 a P1. Prodáváme rakety, petardy, kompaktní ohňostroje a kulové pumy. V sortimentu naleznete party programy, masky, balonky, kostýmy, paruky a helium. Další služby: Platba kartou, Výdejní místo

Hlučínská 1347/3a, Ludgeřovice (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Chris cosmetics s.r.o.

Výroba dekorativní kosmetiky - kosmetické přípravky na tvář, oči, rty a nehty- doplňkový sortiment - výroba kosmetiky pod privátními značkami - služby - balení výrobků formou skinování

Stavovská 241/1, Ostrava-Kunčičky

LEMON TEA, spol. s r.o.

dovážíme a nabízíme široký sortiment cukrovinek

Údolní 589/18, Ostrava (Ostrava-Petřkovice)

BALMETO CZ, s.r.o.

Velkoobchod, prodej a distribuce potravinářských obalů, jednorázového nádobí, balicích strojů a balící techniky.

Popinecká 458, Vratimov

e-ZOOshop

Vstoupiíte do internetového obchodu Pelíšky pro psy, oblečky , hračky, deky, kočárky pro psy | Oblečky pro psy | Hračky pro psy nabízíme vše pro vašeho pejska, oblečky, hračky, deky, pelechy, pelíšky, ale i kočárky , botičky a další

Ostrava

Pila Martinov

Zabýváme se řezem a prodejem dřeva, kulatin, stavebního řeziva, prken, fošen, trámů, střešních latí, hoblovaného řeziva a mnohem více. Nabízíme prodej přesně na míru podle potřeb a požadavků zákazníka. S výběrem dřeva Vám ochotně poradíme a pomůžeme Vám vybrat ten pravý materiál dle Vašich představ.

Areál podnikatelů, Provozní 3236, Ostrava - Martinov

vse-pro-vina.cz

Jsme velkoobchodní prodejna příslušenství pro vína, doplňků pro vinotéky, dárkových kazet na vína, otvíráků, zátek, sklenic, dárkových krabiček se somelierským příslušenstvím.

Provozní 5560/1b, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

Splast, s.r.o.

Výrobce reklamního zboží a plastových obalů.

Orlovská 125, Ostrava (Slezská Ostrava)

LucaffeShop.cz

Internet prodej a distribuce čajů a kávy značky Lucaffé. Nabídka kávovarů a jejich příslušenství. Výkup použitých přístrojů.

Sadová 79/39, Ostrava

MIREL TRADING a.s.

Český výrobce tepelně izolačních a obalových materiálů z pěnového polyetylénu značky MIRELON a materiálů z extrudovaného polystyrénu STARLON.

Mourová 114/7, Vratimov

STAVEBNINY JANÍK

Soukromá obchodní firma Stavebniny Janík byla založena v roce 1991. Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. V současn...

Hlučínská 484/61, Ostrava

Clearmont, spol. s r.o.

Jsme specialisté na dveřní techniku Dorma. Dodáváme dveřní zavírače, otvírače oken, zámky, nerezová madla aj.

Slévárenská 407/20, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

TK International Trade s.r.o.

Dodavatel kávy na český trh

Teslova 1129/2b, Ostrava

Info Navigator, s.r.o.

Velkoobchodní prodej. Výroba značkových pracovních oděvů, dodávky po celé ČR i SK. Kompletní nabídka sortimentu: pracovní oděvy, obuv, reklamní textil, ochranné pomůcky, rukavice, pracovní vesty, respiratory, přilby, drogerie. Zakázková výroba.

Zengrova 630/83, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

FEBE TRADE, s.r.o.

Prodej hutního materiálu. Firma zajišťuje dodávky ocelových trubek, potrubních systémů – kolen, ohybů, redukcí, T-kusů, zároveň plochých výrobků, výkovků a dalších.

Želazného 256/1, Ostrava (Slezská Ostrava-Muglinov)

CANEA CZ, s.r.o.

Nabídka velkoobchodu sušených květin, umělých květin, sisal, proutí, keramiku, ratan, svíčky, stuhy aj. Nabízí aranžerský materiál, dárkové zboží.

Krmelínská 512/112, Ostrava (Ostrava-Nová Bělá)

BMB Ocel, s.r.o.

Prodej hutního materiálu a zvláště prodej ocelových, bezešvých, hladkých, závitových 11353,11523, spirál. svařovaných a kotlových 12021 a 12022.

Daliborova 432/3, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie po celé ČR, distributor chemikálií Eurošarm.

Těšínská 222, Šenov

TRINET Corp., s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod. Prodáváme trampolíny značky Masterjump (výhradní zastoupení pro ČR i SR), pingpongové stoly značky Enebe (výhradní zastoupení pro ČR i SR), bazény, čluny a příslušenství značky Bestway (pro ČR i SR).

Suderova 2077/20, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

MARUŠÍK PRODEJ ŘEZIVA

Jednou ze služeb je řezání hranolů a krovů na míru dle přání zákazníka. Nabízíme impregnaci v nejmodernější namáčecí impregnační lince. Tato linka je zárukou profesionálního ošetření řeziva proti plísním a škůdcům.

Martinovská 3016/108, Ostrava (Ostrava-Martinov)

Elmich Art Toys, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod a dovážíme hračky, domácí potřeby a kosmetiku. Nabízíme široký sortiment svíček, svícnů, kuchyňských potřeb a dárkového zboží. Rovněž se zabýváme velkoobchodním prodejem umělých květin, váz a keramiky.

U Hrůbků 1570/123, Ostrava (Ostrava-Nová Ves)

Poskytujeme stavoznaky, vodoznaky, tlakové spínače, solenoidové, pojistné, redukční a vysokotlaké ventily, průhledítka, keramické kulové kohouty, vodoznaková skla, slídy. Zastupujeme firmy Phönix, Bollin, Beta, Cera-System, Era-Sib, Noris, Igema, Götze.

Zabýváme se výrobou i prodejem papírových tašek, sáčků, apod. které jsou 100% ekologické. Zabýváme se také potiskem tašek a obalů.

AZK - trade, s.r.o.

Distributor výrobků 3M. Dodavatel lepících pásek maskovacích, balicích, pro bezpečnostní značení. Oboustranné pásky VHB pro extrémní zatížení,...

Porážková 1424/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

PCV Alfa s.r.o.

PCV Alfa s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1994. Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů pro stavební firmy, které se zabývají...

Frýdecká 332, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

Vipor, v.o.s.

Jsme velkoobchod s obalovým a kancelářským zbožím. Nabízíme sáčky, tašky, fólie, přířezy včetně pytlů na tříděný odpad. Prodáváme i toaletní papír, papírové ručníky, jednorázové nádobí. Zajistíme potisk zboží, rozvoz zdarma, chráněná dílna, ISO 9001.

Vřesinská 22/32, Ostrava (Ostrava-Poruba)

EUSAT Systems

Kamenný a internetový obchod satelitní a digitální techniky. Nabízíme Vám DVB-S (satelitní) i DVB-T set top box a DVB-ST combo přijímače všech mož...

28. října 819/265, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

PREMIE STEEL

Prodejce hutního materiálu a servis dodávek.

Vratimovská 550/99, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčice)

RAPPA s.r.o. HRAČKY - DÁRKY - KARNEVAL

Široký sortiment kvalitních hraček, dárkových předmětů, karnevalových doplňků a zábavné pyrotechniky. Hračky dovážíme jak z Dálného východu tak ze států Evropské unie. Náš sortiment dodáváme po celé ČR. Nyní si můžete objednat na e-shopu.

Za Humny 1082/1, Ostrava (Ostrava-Polanka nad Odrou)

ANPRO, s.r.o.

Velkoobchod - manikúra, pedikúra, nehtová modeláž a dezinfekce. Rekvalifikace, školení a kurzy pro obory manikúra, pedikúra, nehtová modeláž.

Prostorná 814/5, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Expol Trade, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment hnědého a černého uhlí, koksochemických produktů a topných olejů.

Janáčkova 1426/10, Ostrava (Moravská Ostrava)

Armatury Juřík, servis armatur

Prodáváme a nabízíme servis armatur Asco/Joucomatic a příslušenství. Nabízí průmyslové armatury, uzavírací klapky, kulové kohouty aj.

Pohraniční 504/27, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

MANUTAN s.r.o. (pobočka Ostrava)

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a skl...

Provozní 5493/5, Ostrava

STÁŇA CZ

Prodejce second hand oděvů z Anglie a Belgie.

Slívova 1946/7, Ostrava (Slezská Ostrava)

PERGE International s.r.o.

nabízíme široký sortiment nátěrových hmot

Masarykovo náměstí 3/3, Ostrava (Moravská Ostrava)

Paintball Elite Ostrava

Pořádání paintbaloových akcí pro firmy i menší skupiny zájemců, zapůjčování kompletního paintballového vybavení včetně oblečení.

Ostrava , (Nová Bělá - Aréna Hollywood)

Karfo velkoobchod, s.r.o.

Poskytujeme náhradní plnění ZPS. Nabízíme čisticí prostředky - Jar, dezinfekce, sapony, prášky, mýdla, dále papír, zásobníky, kartáče, smetáky, mopy, úklidové vozíky, štětce, koše, kbelíky, sáčky PVC, prostředky do myček, hadry, mycí pasty, krémy.

Šenovská 750/80, Ostrava (Slezská Ostrava)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?